Suaugusiųjų mokymosi savaitės dalyvis

Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija dėkoja Joniškio rajono švietimo centrui už organizavimą ir dalyvavimą suaugusiųjų mokymosi savaitės renginiuose.

 

Edukacinė veikla „Vyšniuko“ darželyje

Gruodžio 20 d. pedagoginės psichologinės tarnybos specialistės Alma Sinkevičienė, Inga Augustauskaitė ir Laima Paulauskienė lankėsi Žagarės lopšelyje darželyje „Vyšniukas“. 

Skaityti daugiau...

Organizuojama išvyka


Gruodžio 12 d. Joniškio Trečio amžiaus universiteto Kraštotyros ir turizmo fakultetas organizuoja išvyką į Panevėžio J. Miltinio dramos teatro spektaklį „Prancūziškos skyrybos“. Išvykstame gruodžio 12 d.,14 val. nuo „Žilvino“ restorano. Išvykos kaina 16 eurų.
Registruotis telefonais (8613) 88683 ir (8616) 50076 iki lapkričio 25 dienos.

Pagarbiai Ričardas Gailevičius

Suaugusiųjų projektas sėkmingai tęsiasi

 Toliau tęsiamas Joniškio rajono švietimo centro Erasmus+ projektas „Suaugusiųjų skaitmeninės kompetencijos gerinimas mokytojams ir studentams“. Mus, šešis TAU studentus ir dvi mokytojas, lapkričio 5 d. nuskraidino į Nynashamną, Švedijos miestą, pasimokyti ir pasidalinti patirtimi, kaip sekasi vyresnio amžiaus žmonėms naudoti IT užsiėmimuose ir kasdieniame gyvenime. Čia susitikome trys komandos po aštuonis žmones: švedai, ispanai ir lietuviai.

Skaityti daugiau...

Apklausa

Kokių žinių labiausiai norėtumėte įgyti kvalifikacijos tobulinimo renginiuose?